Transformacja biznesu przy użyciu sztucznej inteligencji 

Wykorzystanie AI pozwala na ciągłą, automatyczną i autonomiczną kontrolę procesów, identyfikującą obszary niedoskonałości oraz optymalizującą je w czasie rzeczywistym. Tymczasem uczenie maszynowe oferuje analitykę opartą na danych historycznych, wskazując tendencje, które mogą być kluczowe dla strategicznych decyzji.

W erze technologii i dynamicznych oczekiwań klientów, elastyczne zarządzanie przy wykorzystaniu AI i uczenia maszynowego staje się kluczowe. Przygotuj się na przyszłość, gdzie konkurencyjność wymaga innowacji.

Wykorzystanie AI pozwala na ciągłą, automatyczną i autonomiczną kontrolę procesów, identyfikującą obszary niedoskonałości oraz optymalizującą je w czasie rzeczywistym. Tymczasem uczenie maszynowe oferuje analitykę opartą na danych historycznych, wskazując tendencje, które mogą być kluczowe dla strategicznych decyzji. Zintegrowane podejście do obu technologii nie tylko zwiększa produktywność i redukuje koszty, ale również pozwala firmom na elastyczne reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe, czyniąc je bardziej konkurencyjnymi i przystosowanymi do wyzwań przyszłości.  

Wyzwania 

Konieczność realizacji – na poziomie firmy – skoku technologicznego wymuszonego przez rynek ulegający transformacji cyfrowej. 

Nasza Oferta 

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania, pozwalające organizacjom wykorzystać potencjał AI w sposób praktyczny i zyskowny. 

Filary naszych działań to: 

1. Analiza i Pomiar Procesów 

Badamy Twoje procesy pod kątem automatyzacji. Identyfikujemy obszary do optymalizacji, redukcji kosztów i poprawy efektywności. Koncentrujemy się na wartościowych obszarach, które przyniosą realne rezultaty. 

2. Mechanizmy Automatyzacji 

Wdrażamy inteligentne autonomiczne mechanizmy, w tym chatboty obsługujące klientów i pracowników, automatyzację procesów decyzyjnych i prognozowanie trendów. Tworzymy narzędzia dostosowane do Twoich potrzeb, zwiększając wydajność i jakość usług. 

3. Wdrożenie i Integracja 

Realizujemy plany wdrożenia oparte na AI. Dostosowujemy je do Twoich potrzeb, integrując się z istniejącymi systemami. Zapewnimy szkolenia dla pracowników, aby łagodnie przeszli do nowego sposobu pracy. 

4. Audyt Korzyści 

Oceniamy rezultaty i efekty działań. Analizujemy oszczędności i poprawę jakości. Kontynuacja optymalizacji to klucz do sukcesu. 

5. Transformacja Cyfrowa 

Identyfikujemy procesy do transformacji cyfrowej, które dzięki AI mogą przynieść korzyści. Wykorzystujemy potencjał technologii dla nowych obszarów. 

Przykłady wdrożeń dla naszych klientów

  • Globalna korporacja wdrożyła zaawansowanego chatbota wykorzystującego NLP do obsługi klientów w swoim systemie klasy Service Desk. Chatbot automatycznie odpowiada na pytania, udziela informacji o zgłaszanych problemach, a także umożliwia realizację prostych transakcji. Dzięki temu rozwiązaniu, firma skróciła czas reakcji na zgłoszenia, zredukowała błędy oraz osiągnęła wzrost satysfakcji pracowników. 
  • Dystrybutor w sektorze farmaceutycznym wdraża rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencję oraz nauczanie maszynowe do optymalizacji swoich procesów logistycznych. Algorytmy przewidujące popyt i dostępność oferowanych produktów mają za zadanie wsparcie w zoptymalizowaniu łańcucha dostaw (planowania produkcji oraz minimalizacji zapasów). Szacuje się, że dzięki temu firma znacząco zwiększy efektywność produkcji oraz procesów około logistycznych, zmniejszając koszty związane z magazynowaniem i straty w transporcie.

Postęp cyfrowy jest nieunikniony, ale daje niemal nieograniczony potencjał możliwości. Należy z niego skorzystać, aby zaspokoić bieżące i przyszłe potrzeby. Przygotuj się na cyfrową przyszłość, gdzie innowacyjność i efektywność stawiają Cię w czołówce konkurencji. 

Gotów na zmianę? Włącz AI w przyszłość swojej organizacji!

Skontaktuj się z nami!

sales@ingrifo.com

Total
0
Shares
Prev
Wspieramy cyfrową transformację przedsiębiorstwa maksymalizując wartość narzędzi Enterprise Service Management!

Wspieramy cyfrową transformację przedsiębiorstwa maksymalizując wartość narzędzi Enterprise Service Management!

Nasze podejście oparte na metodyce Enterprise Service Management (ESM) umożliwia

Next
Zaawansowane monitorowanie IoT – technologia na wyciągnięcie ręki 

Zaawansowane monitorowanie IoT – technologia na wyciągnięcie ręki 

IoT jest nieodłączną częścią dzisiejszego świata, a monitorowanie jego

You May Also Like