Odkryj inTrack i przejmij kontrolę nad procesami w Twojej organizacji! 

inTrack to platforma stworzona do przetwarzania, automatycznego modelowania, monitorowania i wizualizacji kondycji zasobów organizacji.

 inTrack to platforma stworzona do przetwarzania, automatycznego modelowania, monitorowania i wizualizacji kondycji zasobów organizacji.

inTrack to platforma stworzona do przetwarzania, automatycznego modelowania, monitorowania i wizualizacji kondycji zasobów organizacji. Dostarcza nieograniczone możliwości w obszarach monitorowania, analizy i prezentacji różnorodnych danych. Aby organizacja była w stanie dostosować się do otaczającej rzeczywistości, móc szybko reagować na pojawiające się zmiany swoim otoczeniu, potrzebuje odpowiednich narzędzi, które ułatwią jej ten proces – Stwórz okno na świat swojej organizacji z inTrack!  

Dlaczego inTrack jest wyjątkowym rozwiązaniem?  

Elastyczność to klucz inTrack. Dzięki możliwości dostosowania modułów tworzymy systemy dopasowane do szerokiego spektrum zastosowań. Nasze moduły idealnie integrują się z istniejącymi systemami, podnosząc ich użyteczność. Ale to nie wszystko – możesz również tworzyć własne moduły, idealnie spełniające Twoje nowe potrzeby, zapewniając ciągły rozwój i stale nowe możliwości – również w wersji mobilnej. 

Uniwersalność inTrack tkwi w jego wszechstronności. Od centralnej integracji różnych obszarów monitoringu, przez samodzielne śledzenie usług i procesów, aż po kompleksowe rozliczanie usług – inTrack stanowi kompletne rozwiązanie dla różnych sektorów i organizacji. Dzięki niemu technicy, operatorzy, administratorzy oraz kadra zarządzająca otrzymują narzędzie, które w pełni zaspokaja ich potrzeby informacyjne oraz komunikacyjne. 

Co wyróżnia inTrack?

  • Rozbudowany system gotowy do użycia, bez konieczności skomplikowanego dobierania modułów 
  • Wdrożenie w pełni nieintruzyjne, bez konieczności integracji z istniejącymi systemami 
  • Dwa bezpłatne uaktualnienia rocznie w ramach pakietu wsparcia 
  • Wybór między chmurą prywatną a instalacją w środowisku klienta 
  • Bezpłatne wersje mobilne, abyś mógł kontrolować sytuację z dowolnego miejsca 
  • Dostępne opcje subskrypcji, zapewniające ciągłe wsparcie i rozwój 

inTrack w obszarze IT  

inTrack to twój klucz do odkrywania niewidocznych elementów. Kontroluj świat IT za pomocą szeregu sond i czujników, tworząc wszechstronny model informacyjny. Dzięki temu podejmujesz decyzje oparte na danych, bez angażowania osób trzecich. Nie pozwól, by cenne dane gromadziły się bezużytecznie.  

inTrack w Biznesie 

Wykorzystaj potencjał inTrack w biznesie, aby automatyzować procesy, zwiększyć efektywność i umożliwić szybkie decyzje oparte na faktach. Nasza platforma dostarcza intuicyjne wykresy i raporty, które umożliwiają śledzenie w czasie rzeczywistym zarówno na komputerze, jak i smartfonie. 

inTrack to więcej niż tylko narzędzie – to partner w osiąganiu sukcesów biznesowych. Pozwala kontrolować procesy, analizować zmiany i wprowadzać ulepszenia, wizualizując cały przebieg działań i historię podnoszenia jakości świadczonych przez Ciebie usług.  

Odkryj inTrack i nowe horyzonty dla swojego biznesu!

Skontaktuj się z nami!

sales@ingrifo.com

Total
0
Shares
Prev
Zaawansowane monitorowanie IoT – technologia na wyciągnięcie ręki 

Zaawansowane monitorowanie IoT – technologia na wyciągnięcie ręki 

IoT jest nieodłączną częścią dzisiejszego świata, a monitorowanie jego

Next
Business Value Dashboard – komunikuj wartość IT w języku zrozumiałym dla biznesu i Twojej organizacji! 

Business Value Dashboard – komunikuj wartość IT w języku zrozumiałym dla biznesu i Twojej organizacji! 

Współczesny biznes jest przesycony danymi

You May Also Like